KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Call of Duty: WWII'nin Londra Haritası Göründü

Call of Duty: WWII3 Kasım 2017 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulacak. Erbaş Ronald “Red” Daniels olarak Avrupa sahnesine çıkacağımız oyun için Sledgehammer Games stüdyosu London Docks (Londra Rıhtımı) haritasını görücüye çıkarttı.

Biri ağır hasarlı otobüslere ve haritanın toz duman olmuş olan sağ tarafına bakacak olursak, rıhtım kısa bir süre önce yoğun bir saldırıya uğramış gibi görünüyor.

Öte yandan, Sledgehammer Games bir ekran görüntüsü daha yayınladı.

Sizlerin de görebileceği üzere, elinde dönemin futbol toplarından bir tanesini tutan bir asker görüyoruz. Michael Condrey tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, popüler Call of Duty çoklu-oyuncu modlarından bir tanesi olan Uplink, Gridiron adıyla Call of Duty: WWII oyunuyla geri dönüyor. 

Bir hatırlatma yapmak gerekirse, serinin bir önceki oyununda, yani Call of Duty: Infinite Warfare oyununda, görevimiz düşman tarafın yer-uydu arasındaki bağlantı istasyonuna uydu hava aracı getirmekti. Eğer istasyona bu aracı sokarsak bir, araç ile birlikte kendimiz de girersek iki puan elde ediyorduk. Gridiron ise buna benzer bir mod olacak, ama aradaki tek fark, bu defa benzer bir işi futbol topu ile yapacağız.

Yorumlar