KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Call of Duty: WWII'nin Headquarters Modu TPS Açısına Sahip Olacak

Oyun dünyasının aranan isimlerinden olan Call of Duty serisi, bizlere her daim kaliteli bir FPS deneyimi sunmuş olsa da, ilk kez Modern Warfare 2 oyununun çoklu-oyuncu modunda TPS deneyimi de yaşatmıştı. Şimdi bu deneyim, Headquarters modu sayesinde Call of Duty: WWII ile geri dönecek. 

Call of Duty WWII'nin Headquarters Modu TPS Açısına Sahip Olacak

Call of Duty serisi, bu zamana kadar bizlere her daim birinci kişi bakış açısı deneyimi sunmuş bir seridir. Oldukça gerçekçi olarak sunulan bu deneyim sayesinde de, zaman zaman gerçekten oyundaki kargaşanın içindeymişiz gibi hissedebiliyoruz. Ancak seri genelinde, Infinity Ward oyununun Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununa sonradan yaptığı eklenti sayesinde, oyunun çoklu-oyuncu moduna özel olarak üçüncü kişi bakış açısından da oynama şansı bulduğumuzu da unutmamak gerekir. Şimdi bu durum Call of Duty: WWII oyununda da olacağı Sledgehammer Games tarafından onaylandı.

Stüdyonun kurucu ortaklarından olan Michael Condrey, yakın bir zamanda bir kullanıcı tarafından yöneltilen ve Nazi Zombies modunun TPS kamera açısından oynanıp oynanmayacağı ile ilgili sorusuna cevap verdi. 

Her ne kadar Condrey Nazi Zombies modunun TPS açısından oynanmayacağını bir şekilde söylemiş olsa da, verdiği ucu açık cevap, bizleri şüpheye düşürdü. Bir diğer deyişle, Nazi Zombies modu hem FPS hem de TPS desteğine sahip olabilir. Ancak aynı cevap içerisinde yer alan bir bilgiye göre Headquarters modunun TPS açısından da oynayabileceğiz.

PlayStation 4PC ve Xbox One için geliştirilmekte olan Call of Duty: WWII, 3 Kasım 2017 tarihinde satışa sunulacak.

Yorumlar