KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Call of Duty: WWII - Nazi Zombies Modunun Yeni Fragmanı Yayında

Bugünün erken saatlerinde sizlerle paylaşmış olduğumuz bir haberimizde, Sledgehammer Games stüdyosunun resmi Call of Duty Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ışığında yeni bir duyuruya hazırlandığını öğrenmiştik. Bugün, gün içerisinde yapılmasını beklediğimiz duyuru, Call of Duty: WWII için yayınlanmış olan Nazi Zombies fragmanı oldu.

Bildiğiniz gibi Call of Duty: WWII oyununun ilk indirilebilir içeriği olan The Resistance30 Ocak 2018 tarihi itibarıyla ilk olarak PlayStation 4 için yayınlanacak. Hemen hemen bir ay sonrasında da PC ve Xbox One için de yayınlanacak olan bu içerikte, Occupation, Valkyrie ve Anthropoid olmak üzere üç yeni çoklu-oyuncu haritası, War Mode için Operation Intercept adı altında yeni bir görev ve Nazi Zombies modu için de The Darkest Shore adı altında yeni bir bölüm eklenecek. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz yeni fragman ise The Darkest Shore ile ilgili olarak karşımıza çıkıyor.

Fragmana geçmeden önce bir bilgi tazelemesi yapmak gerekirse, yeni Nazi Zombies bölümü Mittelburg faciasının birkaç gün sonrasında geçiyor. Ekibimiz,  Marie, Drostan, Olivia ve Jefferson, aldıkları istihbarat ile Doktor Straub'un Almanya'nın kuzeyindeki bir adada olduğunu öğreniyorlar. Kalın bir sis tabakasının içine gömülü olan bu ada, Nazi hava ve deniz gücü ile oldukça savunmalı bir ada haline gelmiş. Buna ek olarak, söz konusu Nazi Zombies modu olunca, tabii ki kambersiz düğün olmaz. Öyle ki bu ada aynı zamanda enfeksiyonlu dostlarımıza da ev sahipliği yapıyor. Ekip olarak bu yeni bölümdeki amacımız ise tüm bunlarla mücadele ederek, adada gömülü olan gizemi ortaya çıkartmak olacak.

İyi seyirler dileriz!

Yorumlar