KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Call of Duty: WWII İçin Ground War Modu Geliyor

Sledgehammer Games tarafından PlayStation 4PC ve Xbox One platformlarında satışa sunulmuş olan Call of Duty: WWII ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geliştirici stüdyo tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, yakın bir zamanda oyun için yeni bir yama yayınlanacak. Bu yamanın tüm detayları ortaya çıkmış değil, ama şimdiden yeni bir oyun modu ve yeni bir haritanın bizlerle buluşacağını öğrendik.

Call of Duty WWII İçin Ground War Modu Geliyor

Call of Duty: WWII oyununun yeni indirilebilir içeriği The War Machine geçtiğimiz hafta PlayStation 4 için yayınlanmıştı. Önümüzdeki ayın ortalarına doğru da Xbox One ve PC için yayınlanacak. Sledgehammer Games ise bir yandan ufak çaplı hazırlıklara devam ederken, bir yandan da oyuncuların karşısına yeni yeni içeriklerle çıkmaya devam ediyor. Öyle ki, kısa bir süre önce yaptığı açıklama ile Ground War modunun Call of Duty: WWII oyununa getirileceğini açıkladı. Bu yeni mod, esasında o kadar da yeni bir mod değil. Standart oyun modlarından çok da farklı değil. Şöyle söyleyelim, toplamda on sekiz oyuncudan oluşan iki takımı karşı karşıya getirecek. Bir diğer deyişle, harita üzerinde toplamda otuz altı kadar oyuncu olacak. 

Oyuna bir de yeni bir harita eklenecek demiştik. Bu harita da esasında aşina olacağımız türden bir harita. Yayınlanacak olan sıradaki güncellemeden sonra, Headquarters sisteminin üzerine kurulu olduğu harita, artık menüden seçilebilir olacak. Şimdilik bu haritanın hangi oyun modlarında seçilebilir olacağı açıklanmadı, ama güncellemenin yayınlanacağı tarih yaklaştığında Sledgegammer Games bizlere bu konuda detaylı bilgiler sunacaktır diye tahmin ediyoruz.

Yorumlar