KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Call of Duty: WWII'de Son Seviyeye Mermi Sıkmadan Ulaştı

Eğer Call of Duty serisinin oyunları ile haşır neşirseniz veya en azından son dönemde çıkan oyunlarını oynadıysanız, o zaman çoklu-oyuncu modunun ne kadar zaman alan bir ilerleyişe sahip olduğunu biliyorsunuz demektir. Her ne kadar başlarda hızlı hızlı seviye atlayabiliyor olsanız da, seviyeler arttıkça gereken deneyim puanı da bir o kadar fazlalaşıyor. Son seviyeye ulaştığınızda ise Prestige seviyesine ulaşmış oluyorsunuz. Bir Call of Duty: WWII oyuncusu ise oyundaki en son seviyeye ulaşmayı tek bir mermi bile sıkmadan başardı.

Hem KARNAGE ekibinin üyesi hem de bir Youtuber olan TheseKnivesOnly,  bu geleneğe2010 yılında çıkan Call of Duty: Black Ops oyunu ile başlamış. Call of Duty: Black Ops III oyununun da bu hedef için oldukça uygun bir oyun olduğunu belirten TheseKnivesOnly, Kotaku sitesine e-posta ile yaptığı açıklamada, kendisine sadece bıçakla oynama konusunda ilham verenin WMD haritası(Call of Duty: Black Ops) üzerindeki bir Search and Destroy karşılaşması sırasındaki bir oyuncunun savaş baltası kullanarak düşman takımdan bir oyuncuyu isabetli bir atışla öldürmesi olduğundan bahsetti.

Call of Duty: WWII oyununda ise Master Prestige seviyesine açmak hiç de kolay bir iş değil. Bunun için ilk adım olarak elli beşinci seviyeye ulaşmanız lazım. Elli beşinci seviyeye ulaşıp da Prestige Mode'una açtıktan sonra, bildiğiniz gibi her şeye yeniden başlıyorsunuz. Master Prestige seviyesine ulaşana kadar da ulaşmanız gereken Prestige seviyesinin on bir olduğunu belirtelim. Master Prestige seviyesine ulaştıktan sonra ise Level 1000'e ulaşana kadar deneyim puanı kazanmaya da devam ediyorsunuz.  TheseKnivesOnly, sağladığı bu başarıyı kayda alarak Youtube kanalı üzerinden yayınlamayı ve daha sonra da Twitter hesabı üzerinden  Sledgehammer Games stüdyosunu da etiketleyerek duyurmayı da ihmal etmemiş. Sizin de hemen aşağıdaki videodan göreceği üzere Division olarak Infantry seçen TheseKnivesOnly, yardım için Scorestreak olarak sadece Recon Aircraft ve Counter Recon Aircraft kullanmış. Bir diğer deyişle ölüm ile sonuçlanan bir Scorestreak kullanılmamış. 

Eğer kullanıcının son seviyeye sadece bıçak kullanarak nasıl ulaştığını merak ediyorsanız, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Yorumlar