KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bugün CoD: Black Ops 4'ün Çifte XP Etkinliği Başlıyor

Bu hafta, Call of Duty: Black Ops 4 ve oyuncular için oldukça zengin bir hafta oldu. Salı günü yayınlanan büyük güncelleme Operation Absolute Zero  ve Black Ops Pass sahiplerine ayrıca sunulan içerikler ile deyim yerindeyse yeni içerik manyağı olan Call of Duty: Black Ops 4 için yeni etkinlikler de yavaş yavaş geliyorlar.

Bugün CoD Black Ops 4'ün Çifte XP Etkinliği Başlıyor

Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla, Treyarch Studios, bugün TSİ 21:00 sıralarında başlayacak ve hafta sonu boyunca devam edecek olan çoklu-oyuncu, Zombies ve Blackout modları için başlayacak olan etkinliğin duyurusunu yaptı. Bahsi geçen etkinliğin çoklu-oyuncu ve Zombies tarafı çifte XP kazandırıyor olacakken, herhangi bir XP kazanımının olmadığı Blackout modunda ise çifte Merit'leri cebe indireceksiniz. Ancak şunu belirtmeden geçmeyelim ki, bu etkinliğin Contraband sisteminde aşama kaydetmenize yardımı dokunacak hiçbir şey bulundurmuyor. Bir diğer deyişle, alışılagelmiş bir  fazladan XP ve Merit kazanım etkinliğinden başka bir şey olmayacak.

Çifte XP ve Merit kazanım etkinliğine ek olarak, Blackout modu için de kapalı beta testinde gördüğünüz Close Quarters Frenzy de bugün geliyor. Bu sistemde sadece tabanca, av tüfeği ve hafif makineli silahlar kullanılacak ve etrafınızı çeviren çember ise normalinden daha hızlı bir şekilde daralıyor olacak.

Öte yandan, Kış mevsimine özel eşyalar da Contraband sistemine eklendiler. Bu eşyalara erişim sağlamak için de yapmanız gereken bir şey var, ki o da Contraband Tier sisteminde seviye atlamak olacak. Yalnız eşyalar tatil dönemine özel olduğu için belirli bir süreliğine oyunda yer alacaklar. Çeşitliliğin fazla olmadığı söyleyelim. 

Son olarak, Black Market sistemine de Saug-9mm, yakın dövüş silahı olan Bell ve 10 Tier aşaması kaydettirecek Triple-Play indirilebilir içeriğine ek olarak, yine tatil dönemine özel olarak kar topları da Blackout moduna eklendi. Haritanın her yerine görebileceğiniz bu topları normal düşmanlarınıza ve enfeksiyonlu düşmanlarınıza atabiliyorsunuz. Normal düşmanlara ne kadar zarar verdiği belli değil, ama enfeksiyonlu düşmanlarınızı isabetli bir atışla yere sermeniz mümkün olabiliyor.

Yorumlar