KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bu Sene Yeni Bir Assassin's Creed Oyunu Gelmeyebilir

2007 yılı ile birlikte oyun dünyasına katılan Assassin's Creed serisi, 2015 yılında çıkmış olan Assassin's Creed: Syndicate oyununa kadar senelik olarak çıkan bir seriydi. Ne var ki, son çıkan oyununun satış olarak öncekilere göre düşük performans göstermesi nedeniyle bir süreliğine dinlenmeye alınıp, bu süre zarfında da Watch Dogs 2 ve Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands oyunları devreye sokulmuştu. Bir senelik boşluğun ardından ise en nihayetinde geçtiğimiz Ekim ayı içerisinde, Assassin's Creed Origins oyunu ile buluştuk. Peki bu bir senelik boşluğun ardından yine senelik olarak çıkan Assassin's Creed seri oyunları ile mi karşılaşacağız? Görünen o ki hayır... En azından Ubisoft Üst Yöneticisi tarafından yapılan yoruma bakacak olursak.

Bu Sene Yeni Bir Assassin's Creed Oyunu Gelmeyebilir

Oyun dünyasının önde gelen şirketleri tarafından üç ayda bir yapılan mali kazanç konferanslarından bir tanesini de Ubisoft, dün itibarıyla gerçekleştirdi. Konferans sırasında konuşma yapan Üst Yönetici Yves Guillemot, yayınlanacak olan sıradaki indirilebilir içerikler için şu anda bütünüyle Assassin's Creed Origins oyununa odaklandıklarını dile getirdi. Bu içeriklerin bizleri büyüleyeceğini üstüne basa basa söyleyen Guillemot, Assassin's Creed serisi ile ilgili olarak şu anlık verebilecekleri tek bilginin bu olduğu söyledi. Bahsi geçen içerikler ise 20 Şubat 2018 tarihinde Uplay ve Steam  üzerinden yayınlanacak olan Discovery Tour ve 6 Mart 2018 tarihinde de bizlerle olacak The Curse of the Pharaohs.

Her ne kadar Yves Guillemot şu anlık tümüyle Assassin's Creed Origins oyununa odaklandıklarını söylese de, hiç şüphesiz ki yeni bir Assassin's Creed oyunu da geliştirilme aşamasındadır. Ancak verilen yanlış kararlar nedeniyle vaktinden önce duyurulan projeler ile aynı kaderi paylaşmaması için şimdilik gizli tutulduğu da aşikar. Bekleyip, göreceğiz.

Yorumlar