KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bu Hafta GTA Online'dan En Az 800,000 GTA$ Kazanabilirsiniz

Eğer uzun zamandır GTA Online oynamıyordu iseniz, bu hafta, geri dönmek içintam zamanı diyebiliriz. Rockstar Games, haftalık olarak yaptığı GTA Online güncellemelerine bir yenisi ekledi. Bir anda GTA$ manyağı olabilirsiniz. Bunun haricinde üç yeni araba da oyuna katılıyor.

Bu Hafta GTA Online'dan En Az 800,000 GTA$ Kazanabilirsiniz

Resmi açıklama, her zaman olduğu gibi Rockstar Games internet sayfası üzerinden yapıldı. Bu hafta yeni bir Adversary modu yok, ama halihazırda yayınlanmış olan Hunting Pack (Remix), Trading Places (Remix), Running Back (Remix) ve Sumo (Remix) modlarından 15 Ekim 2018 tarihine kadar çifte GTA$ ve RP kazanabileceksiniz.

Hatırlayacağınız üzere, daha önceden Red Dead Redemption 2 ile bağlantılı The Stone Hatchet ve Double-Action Revolver etkinlikleri olmuştu. Eğer bu etkinlikleri tamamlayıp, her iki silahı da bulduysanız, bu hafta GTA Online oynayarak GTA$250,000 kazanabilirsiniz. Eğer bahsi geçen silahları henüz elde etmediyseniz, bugünden tezi yok, en kısa sürede bulun ve bu hafta içerisinde GTA$250,000 kazanın. Buna ek olarak, tamamlama ödülü olarak da önümüzdeki hafta ekstradan bir GTA$250,000 kazanma hakkınız olacak.

Elde edeceğiniz nakit para kazancı bunlarla sınırlı değil. Öyle ki, eğer Nightclub sahibiyseniz, elde edeceğiniz gelire bu hafta için ikiye katlanacak. Öte yandan, yine 15 Ekim 2018 tarihine kadar herhangi bir zamanda GTA Online oynayarak GTA$300,000 kazanabilecek ve Green Wireframe Bodysuit kıyafetini açabileceksiniz.

Ekstra GTA$ dışında, bu hafta üç yeni araba GTA Online oyununa dahil olacak. Karin Futo, Bollokan Prairie ve Imponte Ruiner. Her üç arabayı da Southern San Andreas Super Autos mağazasında bulabilirsiniz:

Karin Futo

Bollokan Prairie

Imponte Ruiner

Sıra geldi her haftanın olmazsa olmazı indirimlere... Ancak bunun öncesinde, bir şeyi hatırlatmadan geçmeyelim. Eğer Red Dead Redemption 2 oyununun PlayStation Network veya Microsoft Store fark etmeksizin herhangi bir dijital sürümünü 15 Ekim 2018 tarihine kadar ön-sipariş ile satın alırsanız,  GTA$1,000,000 elde edeceksiniz. Eğer ön-siparişi önceden verdiyseniz de 15 Ekim 2018 tarihine kadar ödülünüzü alabileceksiniz.

Bütün GTA$ ödülleri, 22 Ekim 2018 tarihine kadar Maze Bank  hesabınıza yatırılacak.

Bu haftanın GTA Online indirimleri de araçları, mülkleri, eklentileri ve uçakları kapsıyor. % 25 - 35 arasında değişen indirimlere aşağıdan bakabilirsiniz.


Araçlar

 • Dinka Jester Classic – % 30 indirimli
 • Ocelot Swinger – % 30 indirimli
 • Festival Bus – % 25 indirimli (Buy It Now & Trade Prices (Şimdi Al & Takas Ücretleri))
 • Vapid Dominator GTX – % 30 indirimli
 • Overflod Autarch – % 30 indirimli
 • Ocelot Pariah – % 30 indirimli


Mülkler, Eklentiler ve Uçaklar

 • Elitás Travel Aircraft Catalog (Elitás Travel Uçak Katalogu) – % 35 indirim
 • Nightclub Add-Ons & Renovations (Gece Kulübü Eklentileri ve Onarımları) – % 25 indirim
 • Executive Garages (Yönetici Garajları) – % 35 indirim
 • 10-Car Garages (10 Arabalık Garajlar) – % 35 indirim
 • After Hours clothing (After Hours Giyim) – % 25 indirim
Yorumlar