KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bu Ay Gran Turismo Sport'a Yeni Bir Pist Gelebilir

PlayStation platformunun iddialı yarış simülasyonu Gran Turismo Sport, bir süredir sessizdi. En son Mayıs ayının sonunda yayınlanmış olan güncellemeden sonra Haziran ayını pas geçen Polyphony Digital, Gran Turismo Sport için yayınlanacak olan yeni güncellemenin duyurusunu yaptı.

Bu Ay Gran Turismo Sport'a Yeni Bir Pist Gelebilir

17 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4 için satışa sunulmuş olan Gran Turismo Sport, çıkışından bu yana birçok güncelleme aldı. Bu güncellemeler ile sayısız yeni araba, GT Ligi modu, GT Ligi modu için yeni yeni etkinlikler de dahil birçok yeni içerik sağlanmıştı. Ne var ki, tüm bunlara rağmen pist anlamında yelpazemiz çok da geniş değil ve bu durum, serinin önceki oyunları ile karşılaştırıldığında fazlaca eleştirilmekte olan bir nokta olarak güncelliğini koruyor. En son, geçtiğimiz Şubat ayında Monza Circuit pistieklenmişti. Aradan geçen dört aylık süre zarfında da yeni bir pist göremedik. Ne var ki, bu durum, bu ay kısmen bir değişiklik gösterecek. Polyphony Digital, Temmuz ayı güncellemesini resmi Gran Turismo Twitter hesabı üzerinden duyurdu. 


A new update’s coming to GT Sport at the end of July… #GTSport #GTSportJulyUpdate#granturismo #gt pic.twitter.com/I1Uqk6e8pg

— Gran Turismo (@thegranturismo) 6 Temmuz 2018


Sizlerin de hemen yukarıda gördüğünüz gibi duyuru, beraberinde kısa bir video ile yapıldı. On üç saniye gibi oldukça kısa bir süreye sahip olan videoda, sol tarafta bir köprünün de yer aldığı bir göl manzarası görüyoruz. Bu muhtemelen uzun zamandır gelmesini beklediğimiz yeni bir pist duyurusu olabilir. İpucu verebilecek bir şey olmadığı için bunu henüz bilemiyoruz, ama önümüzdeki haftalarda, Polyphony Digital, bu konuya bir açıklık getirecektir. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar