KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bu Ay Assassin's Creed Origins'e Büyük Yenilikler Geliyor

Assassin's Creed Origins zaman geçtikçe zenginleşmeye devam ediyor. Görünen o ki Ubisoft daha bir süre duracakmış gibi görünmüyor ve özellikle de bu ay, Assassin's Creed Origins için oldukça önemli bir ay olacak. Bunun nedeni ise ilk büyük genişletme paketi olan The Hidden Ones bizlerle buluşacak. Öte yandan, Trials of the Gods etkinliğini kaçıranlar için de ikinci bir şans bu ayın güzellikleri arasında olacak.

Bu Ay Assassin's Creed Origins'e Büyük Yenilikler Geliyor

Ubisoft tarafından Assassin's Creed Origins için yeni içerikler yolda ve Ocak ayı içerisinde yayınlanacak olan içeriklere bakacak olursak, sabırsızlanmamak elde değil. İsterseniz hemen başlayalım... 

İlk olarak Trials of the Gods ile başlayalım. Daha önceden bu konuda açıklama yapmış olan Ubisoft, Trials of the Gods etkinliğini kaçırmış olanlara ikinci bir şans sunulacağını duyurmuştu. Eğer siz de bu etkinliği kaçırdıysanız, şans yüzünüze güldü diyebiliriz. Bu ay içerisinde, üç tanrıdan ikisi ile kapışmanız mümkün olacak. Bunlar Anubis ve Sobek. Her ikisinin de birer haftalık sürelerle aktif olacağı etkinlik kapsamında Anubis ile 9 - 16 Ocak 2018, Sobek ile de 23 - 30 Ocak 2018 tarihleri arasında kozlarınızı paylaşabileceksiniz. 

Diğer bir önemli detay ise bu ay itibarıyla Assassin's Creed Origins oyununun ilk büyük genişletme paketinin gelecek olması. Sezon Kartı sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak olan The Hidden Ones içeriği ile öncelikle seviye 40'tan 45'e çekilecek. Devamında ise Bayek ve Assassin'ler, oyundaki yeni bölgeyi işgal altında tutan Romalılar ile karşılaşacakları çok geniş bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Tabii ki tüm yenilik bu değil. Öyle ki, Heka sandıkları güncellenecek ve Nightmare, First Civilization, Gladiator ve Wacky paketlerinden çeşitli eşyalar da bu sandıklara eklenecek. Bunun yanı sıra, istemediğiniz kıyafetleri satabilmek için de yeni bir seçenek Assassin's Creed Origins oyunundaki yerini alacak.

Gelelim oyun içi mağaza ve Ubisoft Club güncellemelerine... Ubisoft, bu iki yer için de iyilik düşünmeyi ihmal etmemiş. 16 Ocak 2018 tarihinde Almighty Pack, 30 Ocak 2018 tarihinde For Honor Pack oyun içi mağazada yerlerini alacakken, aynı gün Warden’s Oath kıyafeti, Harlequin ve Chop-Chop eşyalarına ise bu ayın sonuna kadar Ubisoft Club aracılığıyla sahip olunabilecek.

Yorumlar