KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Borderlands 3, E3 2018'i de Pas Geçiyor

Borderlands 3 oyunundan ilk olarak 2015 yılının Ocak ayında haberdar olmuştuk. O zamandan sonra uzun süreli bir uykuya yatmış olan serinin devam oyunu, Epic Games tarafından düzenlenmiş olan GDC etkinliklerinin 2017 ayağında tekrardan karşımıza çıkmıştı. Konferans sırasında değinilen oyun için, senaryo sırasında göreceğimiz mekanlara ve karakterlere dair bazı görseller gösterilmişti. Ne var ki, o günden bu yana, Gearbox Software Borderlands 3 ile ilgili olarak yeniden sessizlik modunda devam ediyordu. E3 2018 öncesinde ise kötü bir haber geldi.

Borderlands 3, E3 2018'i de Pas Geçiyor

Son yaşanan Walmart Kanada sızıntısından sonra, Borderlands 3 oyununun da hadisede yer almış olmasından dolayı, gözlerimiz bir kez daha Gearbox Software stüdyosuna dönmüştü. Acaba E3 2018 fuarı sırasında beklediğimiz duyuru ile karşılaşacak mıyız? Bunu fazlasıyla merak ediyor, umutlarımızı yeniden yeşertmeye çalışıyorduk. Ancak yapılan bir açıklama, bizleri üzdü. Bugünün erken saatlerinde açıklama yapan Gearbox Software sözcüsü, ne yazık ki E3 2018 fuarında Borderlands ile ilgili hiçbir şeyin yer almayacağını resmi olarak onayladı.

Gearbox Software stüdyosunun 2015 de dahil üç sene boyunca karşımıza Borderlands 3 ile ilgili olarak pek bir şey çıkartmadı. Projenin ilerleyişi çok mu yavaş, yoksa teknik açıdan aşılmasının zaman alacağı engeller mi var, bilmiyoruz. Belki de henüz resmi duyuru için hiçbir şey hazır olmayabilir de. Bunu tabii ki zaman gösterecek.

Yorumlar