KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Blightfather, CoD: Black Ops 4'ün Blackout Modunu Ziyaret Ediyor

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Çıkışından bu yana birçok defa güncellemesi yayınlanan oyun, çoktan yamalı bir bohçaya döndü. Call of Duty: Black Ops 4 ile ilgili eksiklikleri kapatmaya ve genel dengeyi tüm oyuncular için uygun bir noktaya getirmeye çalışan Treyarch Studios, daha çok yenilikle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Blightfather, CoD Black Ops 4'ün Blackout Modunu Ziyaret Ediyor

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cuma günü, Call of Duty: Black Ops 4 oyununun çoklu-oyuncu modu genelindeki silahlar için bir dengeleme güncellemesi yayınlanmıştı. Kısa bir süre önce bir güncelleme daha yayınlayan Treyarch Studios, Blackout modunda kullanılan silahlar için de genel bir dengeleme yaptı. Dengeleme ayarları haricinde, birçok hata için çözümleme getirilirken, Featured kategorisinde, dört oyunculu grup desteği yüz oyuncuya, tek ve iki oyunculu grup desteği de seksen sekiz oyuncuya çıkartıldı. Ayrıca Black Ops 4 Chaos Storyline takımı için karakter görevleri (Character Missions) de açılmışken, karakter görevi (Character Mission) eşyalarının karşımıza çıkma oranı da arttırıldı. Bunun için gizli meydan okumaları tamamlamanız gerekiyor. Başarılı olduğunuz takdirde de, Blackout modunda Bruno, Diego, Scarlett ve Shaw karakterlerini seçebilir hale geleceksiniz.

Treyarch Studios tarafından verilen bilgilerin devamına bakacak olursak, çoklu-oyuncu modunun Featured kategorisine Team Tactical Moshpit (3'e 3 TDM, Kill Confirmed ve Search & Destroy), Mercenary Chaos Moshpit (6'ya 6 TDM, Domination, Kill Confirmed ve Hardpoint) ve Mercenary Hardcore Moshpit (Hardcore TDM, Domination ve Kill Confirmed) ve Gun Game ile Control de Featured kategorisine eklendiklerini de görebiliyoruz.

Gelelim haberimizin başlığının konusuna... Call of Duty: Black Ops 4 oyununun Zombies modunu oynadıysanız, Blightfather ile karşılaşıyorsunuz.  Voyage of Despair ve IX bölümlerinde karşınıza çıkan bu düşman, bir hayli ürkütücü ve yere serilmesi oldukça zor bir düşman, ama eğer onunla savaşmaktan büyük bir keyif almışsanız, o zaman Blackout moduna da geldiğinin müjdesini verelim. Ne var ki, kendisi kısa bir ziyaret için uğradı ve 13 Kasım 2018 günü TSİ 21:00 sıralarında arazi olacak. Eğer kendisine patronun kim olduğunu göstermek istiyorsanız, haritanın Asylum bölgesindeki  Graveyard civarında takıldığını söyleyelim. Blightfather ile girişeceğiniz savaştan galip çıkarsanız da, epey hoşunuza gidecek bir ödül alacaksınız, ama Treyarch Studios bu ödülün ne olacağını devlet sırrı gibi saklamış.

Son olarak, bu Cuma günü TSİ 21:00 sıralarında Blackout ve çoklu-oyuncu modlarında 2X Tier Boost Weekend ve Zombies modu için de 2X Nebulium Plasma etkinliği başlayacak. Her iki etkinlik de 12 Kasım 2018 Pazartesi günü, TSİ 21:00 sıralarında sona erecek. Bu etkinlik sırasında, Contraband Tier'da iki kat ilerleme kaydedebileceksiniz.

Yorumlar