KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Black Desert Online'a Yeni Sunucular Geliyor

Son günlerde Steam’in en çok oynanan MMORPG oyunları arasında giren Black Desert Online, gördüğü yoğun ilginin ardından sunucu sayısını arttırma kararı aldı. Oyunun geliştiricisi yaptığı açıklamayla birlikte yeni sunucuların devreye girdiğini duyurdu.

Güney Koreli oyun stüdyosu Pearl Abyss tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Black Desert Online, detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti. Diğer MMORPG oyunlarında olmayan başarılı özellikleriyle dikkatleri çeken Black Desert Online için yapılan basın açıklaması şöyle oldu:

Geçtiğimiz günlerde Steam platformunda yayına giren ve girdiği günden beri “Çok Satanlar” listesinde ilk 3 de yer alan Black Desert Online yoğun ilgi sebebiyle Steam üzerindeki 3. Toplamda 10. Sunucusu olan Olvia 3 sunucusunu 31 Mayıs'taki bakım ve güncelleme çalışmasından sonra devreye aldı. Ayrıca yapılan bakım ile birlikte yeni bölge olan Valencia 2 bölgesi de aktive edildi.

Oyunun Steam'e gelmesiyle oyun fiyatı 29 TL olmasına rağmen yapımcı firma büyük bir indirme giderek Başlangıç Paketi fiyatını 9.50 TL’ye düşürmüştü. Aynı zamanda diğer bütün paket fiyatları da belirli bir süreliğine %50 indirimde. İndirimi kaçırmamak için oyunun web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Steam üzerinde Black Desert Online’a gösterilen yoğun ilgiden dolayı Steam, oyunu 3 gün boyunca ana sayfasına aldı. Büyüyerek devam eden Black Desert hem 10. Sunucusuna ulaştı hem de yeni bölgeyi açarak oyuna heyecan getirdi.

Yeni bölge ile birlikte daha önce eklenmiş olan karakterler Kara Şövalye, Mistik ve Striker ise “Uyanıyor”. Bu 3 karakterin uyanması karakterlerin yeni bir safhaya geçtikleri anlamına geliyor. Bu da bu sınıfları kullanan oyuncular için büyük bir adım.Yeni silah ve beceriler, uyanışla birlikte bu 3 sınıfa eklenmiş oldu. Böylece Kara Şövalye, Mistik ve Striker'la oynamayı seçenler artık Black Desertt Online dünyasında daha güçlü şekilde yollarına devam edebilecek. 
Türkiye'nin macera dolu MMORPG oyunu Black Desert Online, yeni bölgesi ve sınıflarıyla oyuncularına keyifli ve aksiyon dolu bir açık dünya oyunu sunuyor.

Black Desert Online indir 

Yorumlar