KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

BF 1'in Turning Tides İçeriğinden Konsept Sanat Çalışmaları Yayınlandı

Battlefield 1 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geliştirici EA DICE, oyun için yayınlanacak olan Turning Tides içeriğinin Aralık ayında çıkacak olmasına rağmen, konsept sanat çalışmalarını şimdiden yayınlıyor.

BF 1'in Turning Tides İçeriğinden Konsept Sanat Çalışmaları Yayınlandı

EA DICE, Battlefield 1 için içerikler yayınlamaya devam edecek. Şu an için en yakınımızda In the Name of the Tsar var. Eylül ayı içerisinde çıkacak olan bu içeriğin ardından da Aralık ayında çıkacak olan Turning Tides var. Ancak geliştirici stüdyo, henüz önümüzde beş aylık bir süreç olmasına rağmen Turning Tides ile ilgili konsept sanat çalışmaları yayınlıyor. Bunun tabi ki heyecanı arttırmak için olduğu bir gerçek, ama heyecanlandığımız da bir başka gerçek olarak karşımızda duruyor.

Gelibolu Savaşı ve Zeebrugge Baskını, Turning Tides içeriği ile birlikte gelecek olan iki harita olacak. Bunların haricinde, yakın bir zamanda yayınlanmış olan konsept sanat çalışmaları ise, Birinci Dünya Savaşı'nın ilk büyük deniz savaşı olan Battle of Heligoland Bight'ın (Heligoland Bight Savaşı) da bu içerikle birlikte karşımıza çıkacağını çıtlatıyor. Konsept sanat çalışmalarına geçmeden önce, Heligoland Bight Savaşı'nın, Kraliyet Donanması'nın Alman Destroyer'lerini ve hafif kruvazörlerini pusuya düşürerek bertaraf ettikleri bir savaş olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

İşte o konsept sanat çalışmaları:

Yorumlar