KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bethesa, Fallout 76 İçin Haftalık Etkinlikler Planlıyor

Fallout 76 oyununun yeni güncellemesi dün itibarıyla yayınlandı. Zula limitinin arttırılmasının yanı sıra, çeşitli hataların giderildiği ve iyileştirilmelerin yapıldığı v1.0.2.0 güncellemesi sonrasında, bu ay içerisinde iki güncelleme daha yayınlanacak. C.A.M.P. iyileştirmelerinin, PC platformu için yeni özelliklerin ve son seviyeye ulaştıktan sonra S.P.E.C.I.A.L. puanlarının dağılımını değiştirebileceğiniz sıradaki güncelleme için 11 Aralık 2018 tarihi bekleniyorken, kararlılık ve diğer oynanış sorunlarının çözülmesinin hedeflendiği bir sonraki güncelleme için de 18 Aralık 2018 tarihi seçilmiş. Çok daha fazla güncellemenin de yolda olduğunu söyleyen Bethesda, aynı zamanda haftalık içeriklerin de planlandığının duyurusunu yaptı.

Bethesa, Fallout 76 İçin Haftalık Etkinlikler Planlıyor

Amerikan menşeli yayıncı, henüz Fallout 76 oyununu olması gereken noktaya getirebilmiş değil. Gidilmesi gereken fazlaca yol var, ama bu durum, tabi ki şirketin gelecek planları yapmasına engel olmuyor. Bu planların arasında, son dönemde çoklu-oyuncu modu olan veya tamamıyla çoklu-oyuncu yapısına dayalı olan oyunlarda gelenek haline gelmiş olan oyun içi etkinliğin de olacağını söyleyelim. Daha doğrusu Bethesda söylüyor.

Şimdilik bu oyun içi etkinliklerin içerikleriyle ilgili herhangi bir detay verilmiş değil, ama 2019 yılının başlarında faaliyete geçirilmesi beklenen etkinliklerin haftalık olarak ve farklı zamanlarda düzenleneceği söyleniyor. Ayrıca oyunculara farklı meydan okumalar sunacak ve normal oynanışı küçük miktardaki çeşitlilikler ile değiştireceği de verilen detaylar arasında yer alıyor. İlerleyen zamanlarda ise bu oyun içi etkinlikler ile ilgili daha fazla detayın paylaşılacağını düşünüyoruz. Ancak tabi ki Bethesda için öncelikle Fallout 76 oyununu bu etkinliklerden tam randıman alınabilmesi için büyük ölçüde iyileştirmek var. Gelişmeler için bizi takipte kalın!

Yorumlar