KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Beşiktaş, IWCI Şampiyonu Oldu

Geçtiğimiz aylarda Beşiktaş ile anlaşarak e-Spor camiasına yeni bir soluk getiren League of Legends takımı, Kış Sezonu boyunca mükemmel bir performans sergilemiş ve sonunda KMF şampiyonu olmuştu. Bu başarının ardından Sezon Ortası Özel Turnuvası elemelerine katılma şansı kazanan takımımız, Brezilyalı rakibini yenerek şampiyon oldu.

Zorda Olsa Kazandı

Beşiktaş e-Spor, elemelerin grup aşamasında oldukça kötü bir performans sergilemişti. Kendi çizgilerinden oldukça uzakta bir performansla zorda olsa ikinci seriye kalmayı başaran takım, burada Bangkok Titans ile eşleşti. Grup aşamasının lideriyle oynadığı iki maçı oldukça zorlanarak kazanan takımımız, yarı finalde ise daha iyi performans ile adını finale yazdırmayı başardı.

Bugün oynanan ve birkaç dakika önce sonlanan karşılaşmaların galibi ise 3-1'lik skorla Beşiktaş oldu. Brezilyalı rakibi INTZ karşısında inişli çıkış bir oyun sergilemiş olsalar da galip olmayı başaran Beşiktaş, Uluslararası Wild Card Özel Turnuvası galibi oldu.

Yakalanan bu başarının ardından League of Legends ekibimiz Kuzey Amerika'da düzenlenecek ve Dünya'nın en iyi takımlarının katılacağı Sezon Ortası Uluslararası Turnuvası'na katılmaya hak kazanmış oldu.

Türkiye'de Volkwagen Arena'da düzenlenen turnuvanın şampiyonu olan Beşiktaş'a Turuncu Levye ailesi olarak tebriklerimizi ve başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Yorumlar