KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Beceri Oyunu Circle Wars Yayınlandı

Mobil oyun sektörü her geçen gün büyüyor. Hatta büyük oyun şirketleri bile tamamen bu alana yönelme kararları alıyor. Son olarak "Konami, mobil oyunlara önem verecek" başlıklı haberimizde de gördüğünüz gibi ilginç durumlar ortaya çıkabiliyor. Bu dünyaya katılan yapımlardan sonuncusu ise Circle Wars oldu. 

circle-wars-çember-savaşı-cnt

Arkadaşınızla Yarışın

Mobil platformlar üzerinden oyun oynayanların çoğu daha basit ve zaman geçirmeye yönelik oyunları seçiyorlar. Elbette yüksek bütçeli ve AAA oyunlarla yarışacak yapımları da bulmak mümkün ama genel eğilim daha basit oyunlara yönelik. 

Bizimde çatısı altında çalıştığımız CNT Interactive tarafından geliştirilen yeni mobil oyun Circle Wars ise tamda bu ihtiyaca yönelik. İlk bakışta gösterişten çok uzak olmasına rağmen saatlerce başından kalmayacağınız bir oyun. 

Oyunda temel amacımız kesişik iki çemberde dönmekte olan topları bir birine çarptırmadan hareket ettirmek. Türkçe olarak Çember Savaşı diyebileceğimiz yapım, ilk bölümlerde canımızı pek sıkmıyor. Bir topa karşı rahat rahat puanları toplarken, ilerleyen bölümlerde canımız bir hayli sıkılmaya başlıyor. Ayrıca oyunda arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz bir bölümde yer almakta. 

Henüz Android platformu üzerinden oynanabilen oyunu indirmek için ise bu adrese tıklayabilirsiniz. Hemen söyleyelim; yüksek puanlar yapan arkadaşlara ilerleyen günlerde güzel hediyeler de gelebilir. 

Yorumlar