KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Battlefield V, PC ve Xbox One'da Erken Erişime Açıldı

Eğer Battlefield V için sabırsızlanıyorsanız ve EA Access Premiere / Basic  veya Origin Access Premiere / Basic aboneliğiniz varsa, hemen koşun; çünkü, Battlefield V şu anda erken erişime açık hale geldi.

Battlefield V, PC ve Xbox One'da Erken Erişime Açıldı

Birinci kişi bakış açısından oynanan askeri temalı oyunlar arasındaki iddialı iki seriden bir tanesi olan Battlefield serisi, Battlefield V ile bu ay içerisinde geri dönecek. Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisindeki duyurusu sonrasında çıkışı sabırsızlıkla beklenen Battlefield V, 20 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak. Eğer siz de bu oyunu sabırsızlık ile bekliyorsanız ve Xbox One ve PC oyuncusuysanız, oyuna resmi çıkış tarihinden önce erişim sağlamak gibi bir şansınız var. Tabi ki bunun için EA Access Premiere / Basic veya Origin Access Premiere / Basic abonesi olmanız lazım.

Electronic Arts, daha önceden yapmış olduğu açıklama ile Battlefield V oyununun 9 Kasım 2018 tarihinde EA Access Premiere / Basic ve Origin Access Premiere / Basic aboneleri için erken erişime açılacağını duyurmuştu. Son anda bir değişiklik mi yapıldı bilmiyoruz, ama Battlefield V şu an için bu iki servisin aboneleri için de erken erişime açıldı. Eğer aboneliğinizin türü Premiere ise oyunun tam sürümüne, Basic ise on saatlik deneme sürümüne erişim sağlayabilmeniz mümkün oluyor. Bir diğer deyişle, Battlefield V oyununu resmi çıkış tarihinden tam on bir gün önce oynayacak ve hatta bitirebileceksiniz.

Yorumlar