KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Battlefield V'in İkinci Kapalı Alfa Testi Haftaya Başlıyor

Geçtiğimiz Haziran ayında PC platformunda düzenlenen ilk kapalı alfa testi sonrasında, Battlefield V için iki farklı duyuru yapılmıştı. Bu duyurulardan ilki, Yaz mevsiminin ilerleyen zamanlarında ikinci bir test safhasının yapılacak olmasıydı. Diğer açıklama ise Electronic Arts Üst Yöneticisi Andrew Wilson tarafından dile getirilen ve Battlefield V için daha fazla testin yolda olduğu müjdesiydi. Kısa bir süre önce yapılan yeni bir duyuru, ikinci test aşamasının tarihini belirledi. 14 Ağustos 2018 tarihinde yine sadece PC platformunda düzenlenecek olan ikinci kapalı alfa testi başlayacak.

Verilen bilgiler dahilinde, ikinci kapalı alfa testi, ilkinden herhangi bir farklılık göstermeyecek. Yani yine Arctic Fjord haritasında geçecek Fall of Norway adlı görevi deneyeceğimiz ve Airborne  ve Breakthrough modlarını bir araya getirecek olan Grand Operations modu olacak. "Peki bu durumda ikinci kapalı alfa testinin düzenlenmesine ne gerek var?" diye soracak olursanız, EA DICE stüdyosunun ilk kapalı alfa testinden sonra bazı değişiklikler yaptığını ve bu değişikliklere bağlı olarak oyuncuların Battlefield V oyunundaki ilerleyiş hızlarını mercek altına almak istediğinden dolayı ikinci kapalı alfa testinin düzenlendiğini söyleyebiliriz.

Son olarak, ufak bir hatırlatma yapmak gerekirse, GamesCom 2018 sonrasında Battlefield V için bir de beta testi düzenleneceğini söyleyelim. Bu defa sadece PC platformu ile sınırlı kalmayacak olan teste, PlayStation 4 ve Xbox One  platformları da dahil olacak.

Yorumlar