KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Battlefield 1'i EA ve Origin Access'ten Ücretsiz İndirebilirsiniz

Electronic Arts, yaptığı duyuru ile Battlefield 1 oyununun EA Access ve Origin Access ücretsiz oyun kütüphanesi eklendi. Bir diğer deyişle, eğer bu servislerde abonelikleriniz varsa, Battlefield 1 oyununu indirilebilir içerikleri haricinde ücretsiz olarak indirip, herhangi bir sınırlama olmaksızın oynayabileceksiniz.

Battlefield 1'i EA ve Origin Access'ten Ücretsiz İndirebilirsiniz

Geçtiğimiz senenin Ekim ayında satışa çıkmış olan Battlefield 1, Birinci Dünya Savaşı teması ile oyuncuları bir hayli etkilemeyi başarmıştı. Oldukça iyi bir satış rakamı da olan FPS oyunu Electronic Arts tarafından yapılan duyuru neticesinde, bugün itibarıyla EA Access ve Origin Access ücretsiz oyun kütüphanesine eklendi.

Electronic Arts tarafından sağlanan abonelik servisine yakın bir zamanda eklenmiş olan Titanfall 2 ile birlikte halihazırda Mirror’s Edge Catalyst, The Sims 4, Mass Effect, FIFA 17, Skate 3, Need for Speed, Unravel ve Electronic Arts tarafından yayınlanmış olan birçok yapım bulunuyor. Battlefield 1 ise bunların bir yenisi oldu. Eğer aboneliğiniz var ise, şu andan itibaren Battlefield 1 oyununu (indirilebilir içerikler hariç) hem Xbox One hem de PC için indirebilmeniz ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın oynayabilmeniz mümkün olacak.

Yorumlar