KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bakalım Assassin's Creed Odyssey İçin Aralık Ayında Neler Var?

Şimdilik serinin son oyunu olan Assassin's Creed Odyssey, içerik bakımından zenginleşmeye devam edecek. Fransız yayıncının, sıradaki Assassin's Creed oyunu için çoktan çalışmalara başladığını bilmek için dahi olmaya gerek yok. Öte yandan, önceden yapılmış olan açıklama ile sıradaki oyun çıkana kadar  Assassin's Creed Odyssey oyununun da güncelliğinin korunmaya devam edileceğini öğrenmiştik. Bu bağlamda da bu ay, yepyeni içerikler geliyor olacak.

Hemen aşağıdan izleyeceğiniz Aralık ayına özel videoda, Topluluk Geliştiricisi Laureline ve Yaratıcı Yönetmen Jonathan Dumont, bu ay içerisinde bizlere sunulacak olan içeriklere değiniyorlar. Bu içeriklerin başında da, 4 Aralık 2018 tarihinde ilk bölümü yayınlanmış olan Legacy of the First Blade var. Bir kez daha tekrar etmek gerekirse, daha önceden adı geçmiş olan Darius isimli bir karakteri yöneteceğiz ve Assassins tarihi hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olacağız. Sıradaki iki bölüm ise 2019 yılı içerisinde yayınlanacak. 

Legacy of the First Blade haricinde, The Lost Tales of Greece için de yeni bir bölüm yayınlanacak. Beşinci bölüme ulaştığınızda mevcut olacak bu yeni bölümde, Arcadia dolaylarında ünlü heykeltraş Polykleitos ile tanışacak ve bize bir tanrı gibi hürmet eden bir köy ile nasıl etkileşime geçeceğimizi öğreneceğiz.

Son güncelleme ile fotoğraf modu, sis ve otomatik odaklama mekanikleri ile geliştirilmişti. 10 - 17 Aralık 2018 tarihinde ise bir fotoğraf modu yarışması  düzenlenecek. Birinciye ise Assassin's Creed Odyssey Spartan Collector’s Edition hediye edilecek.

Videoda paylaşılan bilgilerin devamında ise Ubisoft Club mağazasına  Assassin’s Creed Syndicate oyunundaki çete üyeleri de eklenecek. Bu sayede, topladığınız puanlar yetiyorsa, bu çete üyelerini gemi mürettebatına dahil edebileceksiniz. Öte yandan, hayalet temalı teçhizat seti ve buna uyumlu hayalet atınız olacakken, içeriğinde yeni bir gemi tasarımının, mürettebat temasının ve geminin ön tarafına oturacak olan bir figürün bulunacağı Celestial Naval paketi de bu ayın sonlarına doğru oyuncuların beğenisine sunulacak.

Son olarak, son seviyeye ulaşan oyuncular için bir iyilik düşünen Ubisoft, sizlere daha önceden aktardığımız üzere Mastery Level isimli yeni bir menüye erişim sağlayabilecekler. Erişim sağladıkları bu yeni menüde, son seviyeye ulaşmalarına rağmen, topladıkları deneyim puanları ile elde ettikleri yetenek puanlarını kullanabilecekleri fazlaca seçenek olacak.

Yeni haftalık kontratlar ve Assassin’s Creed Rebellion için de Assassin’s Creed Odyssey temalı bir etkinliğinde yakında başlayacağını söylemeden geçmeyelim.

Yorumlar