KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Assassin’s Creed Rogue HD Remaster, Resmi Olarak Duyuruldu

Assassin’s Creed Rogue HD Remaster, ilk olarak geçtiğimiz Kasım ayının sonlarına doğru, daha sonra da Aralık ayının başlarında gündeme gelmişti.  Kotaku UK tarafından fark edilen detaya göre Reluxshop, Webster ve ePRICE İtalyan perakendecinin ana sayfasına yansımıştı, Assassin’s Creed Rogue HD Remaster, ama Ubisoft tarafından uzun zamandır teyit veya yalanlama haberi gelmediği için de kafalarda halen bir soru işareti olarak bekliyordu. Bugün ise artık bu soru işareti ortadan kaldırıldı; çünkü, bugün, Ubisoft tarafından resmi olarak duyuru yapıldı.

20 Mart 2018 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulacak olan  Assassin’s Creed Rogue HD Remaster, ana oyuna ek olarak Master Templar ve özelleştirme eşyaları, silahlar ve Assassin's Creed Origins oyunundaki Bayek'in Legacy kıyafeti gibi özel kıyafetlerin bulunduğu  Explorer paketleri ile The Armor of Sir Gunnve The Siege of Fort de Sable ek görevlerini de beraberinde getirecek. Assassin’s Creed Rogue HD Remaster standart olarak 1080p çözünürlük ile birlikte gelecek ve PlayStation 4 Pro ve Xbox One X platformlarıyla da uyumlu olması neticesinde oyunu 4K çözünürlük desteğiyle de oynayabileceğiz.

Resmi duyurunun beraberinde, Ubisoft, bizler için güzel bir fragman ve birkaç ekran görüntüsü de yayınladı. Bu sayede, oyunun nesil atlarken ne tür gelişmeler kaydettiğini de açıkça görebiliyoruz. İyi seyirler!

Yorumlar