KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Assassin's Creed Origins'in Sezon Kartı Duyuruldu

Ubisoft'un Assassin's Creed Origins oyununu duyurmasının üzerinden epey bir zaman geçti ve 27 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4PC ve Xbox One için satışa sunulacak. Assassin's Brotherhood birliğinin doğuşuna tanık olacağımız bu köklere dönüş oyunu ile ilgili olarak karanlıkta kalmış olan bir şey daha vardı ki, o da tabi ki Sezon Kartı olarak dilimize çevirebileceğimiz Season Pass. Her Ubisoft oyununun olmazsa olmazları arasında olan Sezon Kartı, Assassin's Creed Origins için de hazırlanıyor ve Ubisoft en nihayetinde bu yöndeki planlarını bizlerle paylaştı.

Assassin's Creed Origins'in Sezon Kartı Duyuruldu

Oyunun çıkışı sonrasında, Sezon Kartı kapsamında iki büyük genişletme paketi yayınlanacak. Bunlardan ilki The Hidden Ones, diğeri ise The Curse of the Pharaohs. İlk paket, yani The Hidden Ones, 2018 yılının Ocak ayında bizlerle olacak. Ana oyunun bitişinden birkaç yıl sonrasını konu alacak olan bu ek içerikte, yeni bir bölgede Romalılara karşı bir mücadele vereceğiz. The Curse of the Pharaohs ise Mart ayında bizlerle olacak. Ölü firavunları dirilten laneti araştırdıkça Anubis savaşçıları, akrepler ve daha birçok canavar ile savaşa girişeceğimiz yeni ve mistik bir diyarda geçecek.

Tabii ki Sezon Kartı içeriği bu kadarla sınırlı değil. Öyle ki, üstteki iki büyük genişletme paketine ek olarak, bu yılın Kasım ayı içerisinde yayınlanacak olan Roman Centurion ve Horus olmak üzere iki küçük içerik, yeni kıyafetler, yeni silahlar, Calamity Blade adındaki özel bir silah ve +500 oyun içi kredi de oyunun çıkışı ile birlikte kullanımımıza sunulacak.

Son olarak, Ubisoft, oyunculara Assassin's Creed Origins için ücretsiz içerikler de sunacak. Bunlardan ilki, oyunun çıkışından on beş gün sonra gündeme gelecek olan The Trials of the Gods (Tanrıların Sınavı). Özel bir etkinlik olacak The Trials of the Gods ile Mısırlı tanrılara karşı amansız bir mücadeleye girişeceğiz. Galip gelmemiz durumunda ise prestijli ödülleri kapmaya hak kazanacağız. İkinci olarak ise The Nomad's Bazaar (Nomad'ın Pazarı). Oyunun çıkışı ile birlikte içeriğine dahil olacak bir tüccar ile karşılaşacağız. Bu tüccar bizlere günlük görevler verecek ve başarılı olmamız durumunda ise gizemi egzotik ödülleri cebe indireceğiz. Horde Mode ise biraz sıkıntılı bir mod olacak. Bunun nedeni ise Gladiator Arena içerisinde sonu gelmeyen ve dalga dalga gelen düşmanlara karşı ayakta kalmaya çalışacağız. 

Bunların haricinde, Fotoğraf Modu ve daha önceden paylaştığımız bir haberimiz ile sizleri bilgilendirdiğimiz Discovery Tour'un da Assassin's Creed Origins oyununda yer alacağını belirtmeden geçmeyelim.

Yorumlar