KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Assassin's Creed III HD Remastered Detayları Paylaşıldı

Geçtiğimiz ayın ortalarına doğru açıklama yapan Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey oyununun Sezon Kartı ile ilgili merak edilen detayları paylaşmıştı. Serinin yeni oyunu ile ilgili Legacy of the First Blade, The Fate of Atlantis, The Lost Tales of Greece ve Discovery Tour olmak üzere bir sürü ek içeriği beğenimize sunacak olan Sezon Kartı ile ilgili en önemli şeylerden bir tanesi de, tabi ki Assassin's Creed III HD Remastered oyununu da beğenimize sunacak olması. 

Assassin's Creed III HD Remastered Detayları Paylaşıldı

Buna benzer bir hamleyi ilk olarak Far Cry 5 ile yapan Ubisoft, oyunun Gold sürümünü alanlara Far Cry 3 Classic Edition sürümünü hediye olarak vermişti. Bu noktada ufak bir bilgilendirme yapmak gerekirse, Far Cry 3: Classic Edition, bir HD Remastered değil. Oyunun PC versiyonunun doğrudan mevcut nesle taşınmış hali, ama Assassin's Creed III HD Remastered, adından da anlayacağınız üzere mevcut nesle geliştirmeler uygulanarak gelecek. Peki nedir bu geliştirmeler?

Fransız geliştirici tarafından yeni açılmış olan FAQ (Sıkça Sorulan Sorular) sayfasında, bu konuya detaylıca bir açıklama getirdi. Öncelikle, oyunun  PlayStation 4 ProXbox One X ve PC versiyonları 4K ve HDR desteği  sunacak. PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarında ise 1080p çözünürlük  ile oynanabilecek. Bunun haricinde, yüksek çözünürlüklü dokular, yeni karakter modelleri, Physically Based Rendering adıyla yeni ışıklandırma, daha yoğun bir kalabalık ve çevre ve geliştirilmiş görsel efektler sunmanın yanı sıra, oyuncular tarafından yapılan geri dönüşler ışığında, elden geçirilen bazı özelliklerin elden geçirilmesi ile oynanış mekaniğinde de iyileştirmeler de yapılmış olacak.

Son olarak, Assassin's Creed III HD Remastered, Benedict Arnold MissionsHidden Secrets PackTyranny of King Washington (The Infamy, The Betrayal ve The Redemption bölümleriyle birlikte) olmak üzere tüm indirilebilir içeriklerine ek olarak, Assassin's Creed III: Liberation HD Remastered  oyununu da beraberinde getirecek.

Yorumlar