KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Artık Outlast 2'nin Bir Çıkış Tarihi Var!

Outlast II için sabırsızlanıyor musunuz? Eğer sabırsızlanıyorsanız, biraz daha sabırsızlanabilirsiniz; çünkü, serinin yeni oyununun çıkış tarihi belli oldu. Soluk soluğa oynayacağımız Outlast II için takviminizde 25 Nisan 2017 tarihine bir işaret koyun.

Artık Outlast 2'nin Bir Çıkış Tarihi Var!

Korku türündeki iddialı yapımlar arasında kendisine sağlam bir yer edinmiş olan Outlast serisi, ikinci oyunu ile birlikte bu sene geri dönecek. 2015 yılının Ekim ayında duyurulmuş olan Outlast II, geliştirme sürecini sessiz sedasız tamamlamış olan ender yapımlardan bir tanesi. Öyle ki, fazlaca ekran görüntüsü ve fragman ile karşımıza çıkmamıştı. Gördüğümüz mekanlar ise demo oynanış videoları ile sınırlıydı. Bir diğer deyişle, Red Barrels, bazı şeyler hariç, geri kalanların tamamını oyun içerisinde görmemizi istiyor. Bunun için de stüdyo tarafından Twitter üzerinden beklenen açıklamayı yaptı. Yani Outlast II oyununun ne zaman çıkacağını.


Welcome to Temple Gate. Outlast 2 will be available digitally on PC, XBOX One and Playstation 4 on April 25th. pic.twitter.com/EFzYowzhay

— Red Barrels (@TheRedBarrels) 6 Mart 2017


Sizlerin de hemen yukarıda gördüğü üzere, Outlast II, PlayStation 4PC ve Xbox One için 25 Nisan 2017 tarihinde dijital olarak piyasaya çıkacak.

Konu olarak bir hatırlatma yapmak gerekirse, eşi Lynn ile birlikte çalışmakta olan Blake Langermann isimli bir kameraman yöneteceğiz. Kimsenin araştırmaya bile cesaret edemeyeceği olaylara balıklama atlayan bu ikili, kimliği belirsiz hamile birkadının öldürülmesi ile başlayan olaylar zincirinin devamında kendilerini Arizona çölünün derinliklerinde bulurlar. Tabi ki olaylar da bundan sonra başlayacak. 

İlk oyunun konseptini bozmadan devam ettiren Red Barrels, bu defa bizleri mısır tarlası gibi açık ve geniş alanlardaki bir kovalamacayla nefesimizi kesecek. Bakalım yeni oyunda başımıza neler gelecek?

Öte yandan, eğer kutulu oyun almayı ve arşivlemeyi seviyorsanız, Red Barrels stüdyosunun size bir müjdesi daha var. Öyle ki, Outlast, Outlast: Whistleblower ve Outlast II oyunlarının bir arada bulunduğu Outlast Trinity paketi, Outlast II ile aynı gün PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Yorumlar