KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Ancestor: Assassin's Creed'in Eski Yapımcılardan Yeni Oyun

Patrice Desilets ve Assassin's Creed ekibinden ayrılanların kurduğu Panache isimli stüdyo tarafından geliştirilen Ancestors: The Humankind Odyssey, bir süredir bekleniyordu. Bugün yayınlanan bir videoyla birlikte oyuna dair ilk bilgileri de almış olmuş. 

Aslında video başlamadan önce gördüğümüz Charles Darwin'in şu sözü bize birkaç ipucu da veriyor: "Bununla birlikte, bana göre, tüm asil niteliklerine sahip olan adamın bedensel çerçevesinde, düşük menşeinden gelen silinmez izi kabul etmeliyiz." 

Video 10 milyon yıl öncesinin Afrika'sında geçiyor ve açılış sahnesinin hemen sonrasında doğada yaşayan kimi hayvanlar görüyoruz. Ardından "ancestor" yani ata ilk defa görünüyor ve video tamamlanıyor. 

İnsanların da geldiği ortak atanın anlatılacağı bu oyunda ne gibi mekanikler olacak ya da neler yapacağız, bunu henüz bilmiyoruz; ancak bugüne kadar işlenmemiş bir konuyu ele almaları bütün oyuncuları heyecanlandırmayı başarıyor. 

Ubisoft ile büyük sorunlar yaşayan ve bugüne kadar iki kez Assassin's Creed serisinde çalışma fırsatını geride bırakarak kendi stüdyosunu kuran Patrice Desilets tarafından yapılan o oyunun ilk videosuna da hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Yorumlar