KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

AMD Ekran Kartı Alana Üç Oyun Hediye Edilecek

Ekran kartı üreticileri AMD ve NVIDIA, zaman zaman yaptıkları promosyonlar ile PC kullanıcılarının yüzlerini güldürüyorlar. Geçmişte Gears of War 4, Metal Gear Solid V: The Phatom Pain gibi oyunlar, promosyonlar dahilinde olan ekran kartlarını alanlara ücretsiz olarak verilmişti. Şimdi ise bir yenisi başladı ve bu seferki epey sağlam görünüyor; çünkü, bu defa, bir değil üç oyun birden verilecek.

AMD Ekran Kartı Alana Üç Oyun Hediye Edilecek

Önümüzdeki aydan itibaren oyun bombardımanının yaşanacağı zamanlar gelmeye başlayacak. Bilhassa da Ekim ve Kasım ayları, biz oyuncular için zorlu aylar olacak; çünkü, ağır toplar bu iki aya yayılarak satışa çıkacaklar. Eğer listenizde Assassin's Creed OdysseyStar Control: Origins veya  Strange Brigade varsa ve şu zamanlarda yeni bir bilgisayar toplama niyetindeyseniz, sizlere güzel bir haberimiz var. AMD, kısa bir süre önce duyurusunu yaptığı ve 3 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacak promosyon kapsamında, Radeon RX ekran kartı modellerinden birini alan kullanıcılara bahsi geçen oyunların üçü de hediye olarak verilecek.

Ancak bildiğiniz gibi piyasada birden fazla Radeon RX modeli bulunuyor ve kullanıcıların yanlış bir ekran kartı modeli alarak oyunları kaçırmaması için, AMD, promosyona dahil olan ekran kartlarını Radeon RX Vega 64Radeon RX Vega 56Radeon RX 580 ve Radeon RX 570 olarak duyurdu. Bu ekran kartlarından bir tanesini aldığınız takdirde, Assassin's Creed Odyssey, Star Control: Origins ve Strange Brigade oyunlarına çıktıkları gibi sahip olabileceksiniz.

Yorumlar