KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Allison Road'un Bağış Kampanyası İptal Edildi

Konami ile Hideo Kojima arasındaki bağların kopması ile iptal olan P.T. / Silent Hills benzeri bir konsepte sahip olan Allison Road, Ağustos ayı itibarıyla bir bağış kampanyası başlatmıştı. Özellikle de P.T.'yi oynayan oyuncular tarafından desteklenen Allison Road için devam eden bağış kampanyası iptal edildi.

Allison Road'un Bağış Kampanyası İptal Edildi

Bu haber her ne kadar kötü gibi görünse de, aslında hiç de kötü bir haber değil; çünkü, Allison Road'un yapımcısı Lilith Ltd., oyun için bir yayıncı ile anlaştı. Bu da demek oluyor ki, artık proje için bağış yapılmasına gerek yok. Yayıncı ise Worms serisinden tanıdığımız Team 17. Açıkçası bu biraz ilginç oldu; çünkü, bildiğimiz gibi Team 17, pek bu tarz oyunlarla haşı neşir olan bir stüdyo değil. Ama en azından Allison Road'un çıkışına kesin gözüyle bakabiliriz.

Lilith Ltd. tarafından yapılan açıklamaya bakılırsa, Team 17 sadece finansal destek sağlamayacak, aynı zamanda da yaratıcılık konusunda sınırsız bir özgürlük de sağlayacak. Bunun nedeni ise, Team 17 stüdyosunun projeye olan inancının tam olmasıymış.

Bununla birlikte, her ne kadar Allison Road kendisine bir yayıncı bulmuş olsa da, yapımcı ekip, hayranların yaratıcı çalışmaları ile projeye dahil olabilmeleri için kapıyı açık bırakacakmış. 

Yorumlar