KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Allison Road İptal Edildi!

Kendisine bir yayıncı bulması ile yüreğimize su serpmiş olan Allison Road uzun bir aranın ardından sessizliğini bozdu. Ancak bu, pek de istediğimiz gibi olmadı; çünkü, Allison Road iptal edildi.

Allison Road İptal Edildi!

İptal olan Silent Hills oyununun ruhani halefi olarak geliştirilmesine başlanan Allison Road, ilk olarak bir bağış kampanyası ile gündeme gelmişti. Bunu takiben yayınlanan ilk videosu ise hem dikkatleri fazlasıyla üstüne çekmiş, hem de kampanyaya yapılan bağışlarda bir ciddi bir patlama yaşanmasına neden olmuştu. Ne var ki, çok geçmeden de Büyük Britanya menşei geliştirici Lilith Ltd, müjdeli bir haber ile Team 17'nin Allison Road oyununun yayıncılığını üstleneceğini duyurmuştu. Bu tabi ki de oyunu bekleyenlerin yüreğine fazlasıyla su serpmişti.

Ancak her şey iyi, güzel, hoş derken, an itibarıyla hiç beklemediğimiz bir haber ile karşılaştık. Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklama neticesinde projenin, Allison Road oyununun iptal edildiği duyuruldu. Açıkçası bu tarz potansiyeli olan bir projenin iptal edildiğini öğrenmek oldukça üzücü oldu. Şimdilik ise iptal kararının neden alındığıyla ilgili herhangi bir şey söylenmiyor, ama birkaç gün içerisinde, ayrıntılı bir bilgilendirmenin yapılacağının bilgisi verildi.

Yorumlar