KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

AC III HD Remastered, Assassin’s Creed Odyssey İle Bedava Olacak, Ama...

PlayStation 4PC ve Xbox One için geliştirilmekte olan Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim 2018 tarihinde satışa sunulacak. Her Ubisoft oyununda olduğu gibi bu oyun için de bir Sezon Kartı hazırlandı. Gold ve Ultimate Digital sürümlerin içinden çıkacak ve bağımsız da satın alınabilecek Sezon Kartı sayesinde, oyunun çıkışı sonrasında yayınlanacak olan bütün içeriklere ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz. Fransız şirket bu zamana kadar oyun ile ilgili her şeyden bahsetmiş, ama Sezon Kartı ile ilgili herhangi bir bilgi vermemişti. Beklenen açıklama ise bugün gerçekleşti.

Öncelikle sizlere ilk müjdeyi verelim... Eğer serinin üçüncü oyununu oynayama fırsatı bulamadıysanız ve üzülüyorsanız, üzülmeyin; çünkü, Sezon Kartı ile Assassin's Creed III HD Remastered oyununa sahip olabileceksiniz. 2019 yılının Mart ayında bizlerle olacak Assassin's Creed III HD Remastered için ek bir ücret ödemek zorunda olmayacaksınız. Benedict Arnold görevleri, Hidden Secrets Pack ve Tyranny of King George içeriklerine ek olarak, esasen PlayStation Vita için geliştirilmiş olan Assassin’s Creed III: Liberation Remastered oyununu da içerecek. Eğer isterseniz, Assassin's Creed III HD Remastered oyununu Sezon Kartı'ndan bağımsız olarak da alabilmeniz mümkün olacak. Ne var ki, Ubisoft şu an için bir ücretlendirme yapmış değil.

Assassin's Creed III HD Remastered dışında, her biri toplamda üç bölümden oluşan Legacy of the First Blade ve The Fate of Atlantis adı altında hikaye odaklı iki indirilebilir içerik yayınlanacak. Aralık ayında yayınlanacak olan Legacy of the First Blade içeriğinde, serinin özünde olan Hidden Blade silahını kullanan ve tarihin seyrini değiştiren ilk kahraman ile tanışacağız. 2019 yılının İlkbahar mevsiminde yayınlanacak olan The Fate of Atlantis içeriğinde ise, efsanevi batık şehrin sırlarını ortaya çıkartacağız.

Sezon Kartı içeriğinin haricinde, Assassin’s Creed Odyssey için çıkışı sonrasında güncellemeler yayınlanacak. Bu güncellemeler ile ek içerikler oyuna dahil olacak. Bu içeriklerin arasında The Lost Tales of Greece adı altında bölüm bölüm araştırma görevleri, bir paralı askerin veya güçlü bir geminin peşine düşeceğimiz haftalık etkinlikler ve günlük ve haftalık kontratlar, efsanevi yaratıklar, New Game+ seçeneği ve Assassin's Creed Origins oyunundaki ile aynı işleyiş mantığına dayalı olacak Discovery Tour modu yer alacak.

Yorumlar