KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

11 Aralık, CoD: Black Ops 4 İçin Önemli Bir Gün Olacak

Call of Duty: Black Ops 4, 12 Ekim 2018 tarihindeki çıkışından bu yana sürüsüne bereket güncelleme ile genel olarak yığınla teknik hatadan arındı, iyileştirmeler ve değişiklikler gerçekleştirildi. Ayrıca, tabi ki bir takım yeniliklerle de karşılaşmadık değil ve görünen o ki, yeniliklerle karşılaşmaya devam edeceğiz.

11 Aralık, CoD Black Ops 4 İçin Önemli Bir Gün Olacak

Önceki gün Treyarch Studios, Twitter üzerinden enteresan bir Blackout paylaşımda bulundu. Bildiğiniz gibi, Call of Duty: Black Ops 4 oyununun duyurusundan bu yana paylaşılan Activision ve Treyarch Studios tarafından paylaşılan detaylarda, oyunun çıkışı sonrasında, yapılacak olan değişikliklerden Blackout modunun da nasibini alacağını öğrenmiştik. Ne var ki, 12 Ekim 2018 tarihinden bu yana bu mod ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmamıştı, ama büyük bir sabırsızlıkla 11 Aralık 2018 tarihini bekliyoruz. Bunun nedeni ise, sıradaki Call of Duty: Black Ops 4 güncellemesinin bu tarihte yayınlanacak olması ve Treyarch Studios tarafından yapılan paylaşım da doğrudan bununla bağlantılı oldu.Sizin de hemen yukarıdaki paylaşımda gördüğü üzere, Treyarch Studios Twitter paylaşımına .gif animasyonu eklemiş. Radardan harita üzerinde taramanın yapıldığı animasyonda, haritanın sol üst tarafına yakın bir noktada bir ışık yanıp sönüyor. Şimdilik herhangi bir açıklama yok, ama belirtilen noktanın, Call of Duty: Black Ops II oyunundaki Carrier veya Hijacked haritalarından bir tanesinin olabileceği söyleniyor.

Bir diğer paylaşım ise daha farklı demek oldu. Bu defa, karşımızda farklı bir .gif animasyonu var ve paylaşım da, PlayStation Twitter hesabı üzerinden yapıldı. Görünen o ki, 11 Aralık 2018 tarihinde, Call of Duty: Black Ops 4 için güzel şeyler olacak. Hemen aşağıdan bakabileceğiniz Twitter paylaşımındaki animasyonda, elinde sersemletici el bombası olduğunu tahmin ettiğimiz bir şey taşıyan bir karakteri görebiliyoruz. Hatırlayacağınız üzere, Treyarch Studios, önceden yaptığı açıklama ile Aralık ayında yeni bir Specialist askerinin Call of Duty: Black Ops 4 oyununa dahil olacağını söylemişti. Bu paylaşım gösteriyor ki, yeni askerimiz ile tanışmış olduk. 
Önümüzde beş günlük bir süre var ve zaman azaldıkça da hem merakımız hem de heyecanımız artıyor. Bakalım yeni güncelleme ile Call of Duty: Black Ops 4 oyununa tam olarak neler dahil olacak ve ne tür değişiklikler yapılacak? Gelişmeler için bizi takipte kalın!
Yorumlar