KULLANICI PANELİ
PLATFORMLAR
TURUNCU MENÜ
TURUNCU LEVYE

Bu Yıl Çıkacak 10 Açık Dünya Oyunu

2016 muhteşem oyunlara gebe. İlerleyen günlerde çıkacağı açıklanan birçok oyun bizleri bekliyor. Bunların arasında yer alan 10 açık dünya oyunu ise şimdiden bizleri etkilemeyi başarmış durumda. Hazırladığımız listede ise 2016'da mutlaka oynamanız gereken açık dünya oyunlarını sıraladık.

Oyunlar arasında büyük bütçeli yapımlar olduğu gibi bağımsız olarak çıkacak kaliteli oyunlar da var. Hazırsanız ilk oyunumuzla başlayalım.

10- Sea of Thieves

Milenyumun başına kadar N64'ün o şaşaalı günlerinin bir numaralı geliştiricilerinden olan Rare, Microsoft tarafından satın alınmasından sonra kabuk değiştirmişti. Satın alımın ardından Kinect oyunlarına yönelen stüdyo, karşımıza çok iyi oyunlarla çıkmış olsa bile eski yapımları hiç unutulmadı.

Sea of Thieves, Rare'in eski günlerine dönüşün bir işareti olmasa bile kaliteli bir yapım olarak karşımızda duruyor. Korsanların hakim olduğu bir dünyada geçecek olan oyunda, amacımız açık dünyada çeşitli görevleri tamamlamak olacak. Bunu yaparken de oyunu co-op olarak, kendi çetemizle oynayabileceğiz.

Oyuna dair elimizde henüz çok fazla bir içerik yok. Yine de E3 sırasında yayınlanan videosu oldukça umut verici duruyor. PC ve Xbox One için yayınlanacak olan oyunun ise Ağustos ayında çıkacağı düşünülüyor.

Yorumlar